hell's angels
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

hell's angels

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Vengeance is mine! Castel1r60j Bun venit la internatu l Sf. Vladimir!Aici nu sunt lucrurile niciodata asa cum par.Exista tot felul mituri care pana la urma aici sunt adevarate. Razboiul dintre Rai si Iad , inca nu s-a terminat .Aventureazate si tu alaturi de noi,dar ai grija...nu stii ce pandeste dupa colt.
Vengeance is mine! Fallenangelblackimage31 Intra intr-o lume desprinsa de realitate. Unde vei lupta pentru a supravietuii si iti vei satisface poftele totodata.
Staff members
Angelina Gudinski Vengeance is mine! Angelinagudinski Sarah De Rosnay Vengeance is mine! Yasiangirl

 

 Vengeance is mine!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:12 am

Statuse treaz toata noaptea, singurul lucru care-l tinea treaz fiind cafeaua. Sau, mai bine zis, cele 3 cafele pe care si le facuse. Si se simtea bine, nu ii era somn. Spera doar ca nu avea sa bata nimeni la usa deoarece fix de vizite nu avea chef. Se tranti pe pat, privind tavanul. Purta numai niste pantaloni de treining gri, de bumbac, simpli si niciun fel de tricou pe el.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:18 am

Se plictisea singura in camera.Deschise usa si o lua pe hol,privind aiurea.Privi inainte si se indrepta spre o usa,si batu de cateva ori la usa asteptand,rezemanduse intre timp de perete plictisita.Privea tavanul ganditoare zambind usor trista.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:22 am

Injura cu putere apoi striga:
-Intra!
Isi dadu ochii peste cap, simtind ca era o creatura diferita si nu un Demon, si chiar Inger al mortii. Tot acelasi drac, la fel ca si celelalte creaturi.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:27 am

Auzind vocea,se desprinse de perete si deschise usa pasind in camera.O inchise calma in urma ei,si se indrepta spre locul unde statea el.Il privi dar nu il recunoscuse pe moment.

-Deranjez?intreba pe un ton calm.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:28 am

Ridica o spranceana analizand-o pe tipa, nerecunoscand-o la inceput.
-Tu cam ce zici? o intreba usor ironic.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:37 am

Atunci il recunoscuse,era replica lui tipica cand nu avea chef de cineva,dar avea de gand sa ii distruga acele vise.-Mda,nu teai schimbat prea mult Erik.Si mie imi pare bine sa te vad.zise ironica
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:40 am

O privi mai atent, realizand ca in fata lui se afla Sarah. Oh, dar pentru ea simtise ceva in trecut, evident ca nu o uitase.
-As vrea sa spun ca si mie, dar momentan mi-e lene. spuse dandu-se jos si se duse in bucatarie. Isi mai fac o cafea apoi se intoarse in dormitor, tinand ceasca fierbinte in mana. Ii facu semn fetei sa stea undeva jos, apoi o intreba:
-Um, vrei sa bei ceva?
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:48 am

O luase o durere de stomac dar zambi calma.Se aseza pe marginea patului si il privi atenta,simtind din nou ceva pentru el.Se schimbase destul de mult de cand nu il mai vazuse.Isi muta privirea de la el privind prin camera aiurea.
-Nu mersi sunt bine.Ce cauti aici totusi?intreba.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:50 am

Lasa cafeaua pe masuta, apoi isi puse pe el un maieu alb, dupa care se duse la fereastra, stand cu fata spre Sarah.
-Banuiesc ca aici e locul in care a trebuit sa ma aflu dintotdeauna. spuse mutandu-si privirea in alta parte. Pe tine ce te-aduce pe aici?
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:57 am

Se intinse.Privea tavanul ganditoare.Buna intrebare.Dadu incet din umeri privindul,si incepu sa isi muste buzele.Nu stia cum sa raspunda,dar o facu pana la urma zambind usor calma desi nu se simtea asa.
-Nu stiu,e un loc special.spuse scurt
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 10:59 am

-Da, probabil. spuse indiferent apoi, privind-o din nou asa cum statea ea, simtea din nou aceleasi lucruri pe care le simtise in urma cu ceva ani. Isi dadu ochii peste cap, incercand sa ignore aceste lucruri apoi ofta enervat si privi pe geam. Isi aprinse tigara, usor iritat si arunca bricheta pe noptiera.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:03 am

-Tot atat de mult fumezi?intreba.Se ridica privindu-l.Habar nu avea cum de putea sa simta aceleasi lucruri pentru el.Nu mai se atasase de nimeni,dar el ramase acea persoana la care tinea.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:06 am

Se intoarse cu fata spre ea si observa ca se ridicase din pat. Trase un fum din tigara, apoi lasa capul pe spate si dadu fumul afara.
-Nu mi se pare mult. spuse privind-o dupa aceea fix in ochi.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:11 am

-Tie nu,mie da.Adica nu te-am mai vazut de mult dar asta e.murmura.Il privi la randul ei in ochi zambind cald,incerca sa isi mute privirea dar nu reusi,o atragea ochi lui.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:15 am

Vroia sa o sarute acolo si chiar in acel moment dar renunta totusi, el nefiind genul care sa se ataseze atat de mult de o persoana. Il enerva faptul ca o iubea pe Sarah, pur si simplu il scotea din sarite.
-Intre timp, oamenii se mai schimba. spuse sec.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:22 am

-Da,asta asa este.Chiar teai schimbat de cand nu neam mai vazut.spuse.Incerca pe cat posibil sa nu ii arete ca simtea ceva pentru el,dar dupa parerea ei sa dadea singura de gol.Se ridica destul de brusc si se apropie de el.Se sprijini de perete zambind usor schitat.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:24 am

-Si tu. spuse apoi runca tigara pe geam si dadu afara si ultimul fum. Dar esti la fel de frumoasa ca inainte.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:30 am

Doar zambi,usor stanjenita.Se intoarse spre el,stand inca rezemata.Incerca sa se poarte ca si cu altii,dar cu el nu reusea.Era diferit cu el nu putea face nimic.
-Mersi,esti un dulce.Areti super bine,ca deobicei.se scapa fara sa vrea.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:31 am

O privi cateva clipe fara sa spuna nimic, apoi schita un zambet fals care insa disparu imediat.
-Deci...ce facem?intreba, vrand sa schimbe subiectul.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:36 am

-Habar nu am,ce vrei tu nu am idei.comenta dand din umeri si privindul.De ce nu putea sa ii spuna adevarul?era destul de greu pentru ea sa vorbeasca despre iubirea pe care io poarta
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:39 am

Deja situatia i se parea penibila si totodata enervanta, asa ca isi cobori privirea asupra buzelor ei. Se apropie de Sarah incet, apoi o saruta, fara sa-i mai pese de ce avea sa se intample.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:44 am

Ramase nemiscata si facu ochi mari.Incepu sa ii raspunda incet si timid,inchizandusi incet ochi simtinduse excelent.Nu vroia sa se termine acea clipa niciodata spunandusi in gand ca il iubeste
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:47 am

Continua sarutul, sarutand-o mai profund, si avand o mana in parul ei iar cealalta in jurul sau. Isi indeparta dupa aceea fata, si ii zise:
-Nu intreba ce-a fost asta...
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:51 am

Se trase un pas in spate.Isi duse un deget pe buze privindul.Tacea,nu putea sa mai spuna nimic,simtinduse ciudat.Ii venea sa urle pe el pentru asta.Nu era ca cele cu care umblase,era diferita.Isi intoarse privirea spre geam inca tacand.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitimeMier Mai 18, 2011 11:54 am

Stia ca sarutul fusese cea mai mare tampenie pe care o facuse in toata viata lui. Isi mai aprinse o tigara avand cativa nervi dar o arunca dupa aceea pe geam, trecandu-i cheful de fumat dintr-odata.
-Hai undeva, in oras, n-am idee. spuse absent.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vengeance is mine! Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! Icon_minitime

Sus In jos
 
Vengeance is mine!
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
hell's angels :: Caminul :: ~Boys bedroom~-
Mergi direct la: