hell's angels
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

hell's angels

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Vengeance is mine! - Pagina 7 Castel1r60j Bun venit la internatu l Sf. Vladimir!Aici nu sunt lucrurile niciodata asa cum par.Exista tot felul mituri care pana la urma aici sunt adevarate. Razboiul dintre Rai si Iad , inca nu s-a terminat .Aventureazate si tu alaturi de noi,dar ai grija...nu stii ce pandeste dupa colt.
Vengeance is mine! - Pagina 7 Fallenangelblackimage31 Intra intr-o lume desprinsa de realitate. Unde vei lupta pentru a supravietuii si iti vei satisface poftele totodata.
Staff members
Angelina Gudinski Vengeance is mine! - Pagina 7 Angelinagudinski Sarah De Rosnay Vengeance is mine! - Pagina 7 Yasiangirl

 

 Vengeance is mine!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 2:25 am

Termina apoi se indeparta un pic.
-Gata.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 2:27 am

-Mersi.sopti fara a ase intoarce pentru moment.Se simtea din nou ciudat.Se intoarse spre el pana la urma zambind calma.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 2:38 am

-Eu...cred ca trebuie sa plec. Sper ca te simti mai bine. spuse iesind din baie.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 2:40 am

-Mhm.spuse imbracandu-se si iesind si ea din baie dupa el.Se simtea prea aiurea,situatia era prea ciudata intre ei acum.

OOC:eu trebe sa plec...o sa vorbim mai tarziu >:D<
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Erik Dimitri Belikov

Erik Dimitri Belikov


Mesaje : 210
Data de înscriere : 18/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 2:44 am

-Mai...vorbim. spuse privind-o apoi ii facu semn cu mana, de plecare si iesi din apartament. N-avea chef sa doarma, dar se duse totusi in camera lui.
Sus In jos
Sarah De Rosnay
Admin
Sarah De Rosnay


Mesaje : 216
Data de înscriere : 16/05/2011

Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitimeVin Mai 20, 2011 5:35 am

Isi dadu ochii peste cap trantindu-se pe patul moale.Prive atavanul ganditoare,neavand chef de absolut nimic in acele momente.
Sus In jos
https://hells-angel.ace.st
Continut sponsorizat





Vengeance is mine! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Vengeance is mine!   Vengeance is mine! - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos
 
Vengeance is mine!
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
hell's angels :: Caminul :: ~Boys bedroom~-
Mergi direct la: